В інтернет-магазині Nanogu.com.ua, Ви можете купити взуття оптом за оптовими цінами. Якщо Ви купуєте всі розміри однієї моделі взуття (але не менше ніж 3 розміри), то отримуєте знижку -20% на кожну пару цієї моделі. Головна умова отримання двадцяти відсоткової знижки - купити всі розміри хоча б однієї моделі взуття.

Наприклад

Вам сподобалися жіночі черевики, ціна яких на сайті - 1000 грн.

Залишки цієї моделі - розміри 37,38,39 по одній парі кожного розміру.

У Вас є бажаючі клієнти, знайомі, друзі на ці розміри або Ви плануєте реалізовувати дане взуття зі своєю націнкою.

Ви купуєте на сайті цю модель і повідомляєте менеджеру про оптове замовлення.

У підсумку ціна цієї моделі для Вас - 800 грн. За пару. А загальна сума замовлення за три пари - 2400 грн., Замість 3000 грн.

В результаті Ви економите 200 грн. на парі і 600 грн. на всій моделі.

Як розпоряджатися цією знижкою - Ваше право.

Для організаторів СП

Для оптових покупців

Для клієнтів бажаючих заощадити

Доставка

Оплата

 

Для організаторів СП (спільні покупок)

  Якщо Ви організатор СП, то Вам не важко буде зібрати кілька бажаючих, щоб викупити на нашому сайті будь-яку модель взуття і отримати свою гідну комісію. Взуття вже перевірене, має опис, реальні виміри, які допоможуть точно підібрати розмір, фото товару, а в деяких навіть відео. Все це заощадить Ваш час, мінімізує ризики і дозволить отримати гідний заробіток.

Для оптових покупців

  Купуйте взуття оптом зі знижкою -20% на будь-яку модель на сайті. Умова отримання знижки лише одна - "закрити ростовку" моделі, купивши всі розміри однієї моделі (але не менше 3-х пар). Докладні фото, перевірене взуття, реальні виміри і точний, правдивий опис товару - це Ваша впевненість в реалізованій продукції, відсутність проблем з товаром і хороший дохід без витрат на написання опису для товару, фото, вимірів та інших незручностей. При великих замовленнях можливі додаткові знижки, в залежності від кількості. Подробиці уточнюйте у менеджера.

Для клієнтів бажаючих заощадити

  У Вас є знайомі? Друзі? Рідні? Підписники в групах соціальних мереж? Ну звичайно ж є! Замовте разом всі розміри однієї моделі взуття на сайті (але не менше 3-х пар) і отримайте колосальну знижку - 20% на кожну пару. Тепер у Вас з'явилася приголомшлива можливість економити сімейний бюджет і разом здійснювати покупки!

Доставка

  Доставка оптових замовлень по Україні може бути здійснена транспортними компаніями «Нова пошта» і «Делівері». Відправлення в Росію, країни СНД і зарубіжжя здійснюється національним поштовим оператором - «Укрпошта». Тарифікація згідно з тарифами транспортних компаній. Розрахувати доставку в інші країни, можна за допомогою калькулятора на сайті Укрпошти або уточнити у нашого менеджера.

Оплата

  Доставка оптових замовлень здійснюється тільки після 100% - ої передплати на карту Приват або розрахунковий рахунок.