Інформація про доставку товару. 

Інтернет-магазин Nanogu здійснює швидку відправку товару в понеділок, середу і п'ятницю - до 15.00 всі замовлення відправляються поточним днем. Про відправку з сайту Вам приходить смс-повідомлення з номером ттн і розрахунковою датою прибуття товару до Вас (Нова пошта).

Головні пункти інформації про доставку товару:

  • інтернет-магазин "Nanogu.com.ua" здійснює доставку товарів по всій Україні - від 1 одиниці (будь то пара взуття або ж пара сережок), мінімальна сума замовлення - 150 грн;
  • доставка товару виконується за допомогою транспортної компанії Нова пошта, від 700 грн замовлення - безкоштовно (на склад Нової пошти);
  • Ви можете розраховувати на Експрес-доставку (докладніше - див. нижче);
  • ми відправляємо товар за графіком: понеділок, среда, п'ятниця з 09.00 до 15.00, крім святкових, вихідних днів;
  • наш інтернет-магазин захищає (страхує) Вашу покупку на 200 грн без будь-яких доплат, вище - за бажанням покупця.

Доставка замовленого Вами товару завжди здійснюється в максимально короткі терміни. Так само Ви маєте можливість замовити послугу "Експрес-доставка" абсолютно безкоштовно (наприклад, Вам потрібен товар на подарунок, але час вже піджимає - вкажіть в коментарях до замовлення "Експрес-доставка" і товар буде відправлений до Вас в найкоротші терміни - аж до 30 хвилин). Оповіщення про відправку за бажанням покупця здійснюється у вигляді смс-оповіщення на вказаний в замовленні контактний телефон, або ж на вказаний при замовленні e-mail. Доставка по Україні транспортною компанією Нова пошта здійснюється в найкоротші терміни, мінімально - 1 добу.

Інформація про оплату товару.

У нашому інтернет-магазині "Nanogu.com.ua" Ви можете вибрати для себе найбільш комфортний вид оплати - готівковий, безготівковий або оплата післяплатою на складі Нової пошти, далі - докладніше.

Оплата готівкою.

Цей спосіб оплати доступний для Вас в офісі нашого інтернет-магазину - при замовленні вказуєте в пункті "Спосіб доставки" - "Самовивіз магазину" і оплачуєте товар безпосередньо на місці. Місцезнаходження компанії інтернет-магазину і карту проїзду см. В розділі "Контакти".

Оплата по безналу.

Цей пункт включає в себе масу можливостей для Вашого комфорту, і є одним з найбільш менш витратних (Вам не потрібно переплачувати на пошті відсотки за накладений платіж і окремо суму за конверт для грошей на пошті). Безготівковий розрахунок Ви можете здійснити при замовленні товару через сайт за допомогою кнопки "Приват24", при цьому сума за замовлення переноситься в форму оплати автоматично і Вам не потрібно переплачувати ніяких додаткових відсотків за переклад. Так само Ви можете внести оплату за замовлення за допомогою кредитної / дебетової картки в он-лайн системі. І звичайно ж Ви можете здійснити переказ коштів через час після оформлення та бронювання для Вас замовлення (протягом 3 днів з моменту покупки - ставиться бронь на товар) на банківські реквізити в Приватбанку. Розрахунковий рахунок (реквізити) на оплату замовлення через час після оформлення Ви можете побачити при замовленні - відкриється форма або ж реквізити на оплату Вам повідомить менеджер після узгоджень всіх деталей на замовлення.

Оплата післяплатою.

Цей вид оплати передбачає відправку товару до Вас з наступною його оплатою на складі Нової пошти. При цьому Вам буде необхідно додатково оплатити (крім вартості самого товару) при отриманні товару на складі перевізника - комісію за накладений платіж та сумму за доставку. На даний момент комісія за накладений платіж становить 2% від суми замовлення і 20 грн. за конверт для грошей - обов'язкові умова післяплати компанією-перевізником, так само якщо сума замовлення вище 700 грн - додатково, в обов'язковому порядку в разі післяплати товар страхується на суму, заявлену в замовленні за рахунок покупця. При оформленні замовлення за допомогою форми оплати "накладений платіж" Вам буде необхідно внести заставу за замовлення на розрахунковий рахунок інтернет-магазину в сумі 80 грн. від суми замовлення, решта - при отриманні товару, наприклад - Ви замовили балетки в нашому інтернет-магазині за 900 грн, з них 80 грн вноситься на розрахунковий рахунок магазину, інші 820 грн. Ви вносите при отриманні, після перевірки товару (сума замовлення не впливає на суму передоплати).

*Предоплата у 80 грн повинная бути внесена по будь-якому замовленню накладеним платежем, це захищає Ваші інтереси на бронь товару та швидку відправку, а таком обдуманність замовлення. 

**Якщо товару в наявності немає - предоплата повертається на протязі 14 днів з моменту замовлення за зверненням покупця. 

***Якщо Ви відмовляєтеся від замовлення з особистих причин до відправки - предоплата 80 грн не повертається. 

Додаткова інформація.

У зв'язку з нестабільним курсом і ситуацією в країні з 1 серпня 2014 року нашим інтернет-магазином прийнято рішення про розширення комфортних умов для своїх покупців, тепер Вам доступна можливість безкоштовної доставки по всій Україні перевізником Нова пошта (на склад Нової пошти) при замовленні всього від 700 грн. Опція безкоштовної доставки доступна всім без винятку покупцям - не залежно від кількості замовлених товарів, при цьому за Вами залишається можливість отримання бонусів при кількісному замовленні.