Шановні клієнти! У зв'язку з карантинними заходами повернення і обміни не обробляються до закінчення карантину. Просимо Вас у зв'язку з ситуацією, що склалася забирати замовлення тільки післяплатою і тільки якщо товар Вам точно підходить.

Гарантійні умови і терміни експлуатації товарів.

Інтернет-магазин Nanogu.com.ua піклується про своїх покупців, і надає в обов'язковому порядку можливість обміну і повернення товару, а так же гарантію на товари, придбані в нашому інтернет-магазині згідно з чинним законодавством України. Для обміну, повернення товару Вам необхідно зберігати номер замовлення (приходить з смс або ж на ймейл, вказаний при оформленні замовлення). 

Обмін товару.

Інтернет-магазин Nanogu в обов'язковому порядку надає послугу обміну нового товару. Якщо придбаний в нашому магазині товар з яких-небудь причин Вам не підійшов, Ви можете обміняти його - на інший розмір, на аналогічний товар або на інші товари з магазину, загальна вартість яких відповідає, або більше первинної суми покупки.

Умови обміну та поверення товару діють тільки на ті товари, що були придбані саме через інтернет-магазин, напряму - під час звернення Вам будет необхідно надати номер замовлення.

Товари, що були відправлені з нашого складу, але придбані поза нашим сайтом - через дилерів або ж через інші торгівельні сайти, обміну та поверненню не підлягають. 

Для обміну товару:

 • самостійно переконайтеся, що з моменту покупки пройшло не більше 14 днів (дата покупки вказується в товарному чеку), в перебігу цього часу товар повинен повернутися для обміну на склад магазину;
 • зберігайте товар в товарному вигляді, а так само його упаковку і чек на покупку;
 • для обміну товару потрібно написати на електронну адресу vadimgusar@gmail.com з позначкою "Обмін товару", в листі вкажіть # замовлення, а так само потрібний товар (и) на заміну. У відповідному листі Вам повідомлять дані для відправки товару, наявність заміни та ін .;
 • товар, що відправляється на обмін повинен бути новим, чистим, з бирками / подарунками, якщо такі додавалися, упаковка товару повинна бути цілісною, обов'язкове упаковка в стрейч;
 • обов'язкова умова обміну - оплата доставки покупцем.

Звертаємо Вашу увагу, що обміну підлягає тільки новий товар в збереженому товарному вигляді - чистий, без сторонніх запахів, в повній комплектації. З дати покупки зазначеної в чеку до дати прибуття на склад перевізника має пройти не більше 14 днів.

Обмін товару здійснюється в такі строки: 1) забір товару з пошти на обмін протягом 5 днів з моменту прибуття на склад; 2) відправка обміну після забору з пошти протягом 3 днів. Номер ттн про відправку обміну Вам приходить з сайту так само, як і при первинній відправці - тільки з позначкою "Обмін".

Повернення товару.

Інтернет-магазин Nanogu в обов'язковому порядку надає послугу повернення нового товару. Якщо придбаний в нашому магазині товар з яких-небудь причин Вам не підійшов і для нього немає заміни, в т.ч. на аналогічний товар - в такому випадку Ви можете повернути товар.

Для повернення товару Вам не потрібно дзвонити менеджеру! Лінія може бути зайнята, для повернення Ви тільки пишіть заявку на вказану нижче пошту, що б зафіксувати факт звернення.

Звертаємо увагу! Поверненню підлягає тільки новий товар, в оригінальній упаковці, без будь-яких дефектів, нестач та іншого, для цього нижче описана безкоштовна послуга перевірки товару при отриманні, у відділенні пошти. Після забору товару з відділення пошти претензії щодо якості, комплектації, цілісності товару не приймаються. Нагадуємо, забраний з пошти товар є таким, що повністю відповідає замовленому і Ваше звернення буде відхилено.

Для повернення товару:

 • самостійно переконайтеся, що з моменту покупки пройшло не більше 14 днів (дата покупки вказується в товарному чеку), в перебігу цього часу товар повинен повернутися для повернення на склад магазину;
 • для повернення товару потрібно написати на електронну адресу vadimgusar@gmail.com з позначкою "Повернення товару", в листі вкажіть # замовлення і коротко - причину повернення. У відповідному листі Вам прийде заяву на повернення - роздрукуйте та заповніть заяву, прикладіть його до відправлення товару;
 • зберігайте товар в товарному вигляді, а так само його упаковку і чек на покупку;
 • товар, що відправляється на повернення повинен бути новим, чистим, без слідів примірки і сторонніх запахів, з бирками / подарунками, якщо такі додавалися, упаковка товару повинна бути цілісною, обов'язкове упаковка в стрейч;
 • обов'язкова умова повернення - оплата доставки покупцем.

Вартість повернення 1 товару - 20 грн (сюди входить доставка кур'єром Вашого товару на пошту і зворотна доставка товару на склад, первинна упаковка товару - стрейч, скотч, а так само послуга збірки і допродажного підготовки товару). Дана сума буде вирахувана із суми повернення коштів. Так само, в обов'язковому порядку з суми повернення вираховується оплата доставки (якщо така була передбачена) і комісія банку за переказ.

Звертаємо Вашу увагу, що поверненню підлягає тільки новий товар в збереженому товарному вигляді - чистий, без сторонніх запахів, в повній комплектації. З дати покупки зазначеної в чеку до дати прибуття на склад перевізника має пройти не більше 14 днів.

Повернення товару здійснюється в такі строки: 1) забір товару кур'єром з пошти на повернення протягом 5 днів з моменту прибуття на склад; 2) повернення коштів покупцеві після забору товару з пошти протягом 5 днів. Повернення коштів відбувається на реквізити, зазначені в заяві, з позначкою "Повернення" і номером Вашого чека.

Перевірка товару.

Інтернет-магазин Nanogu в обов'язковому порядку надає послугу допродажного перевірки-підготовки товару. Кожен відправляється товар проходить ретельну перевірку на цілісність, комплектацію та відповідність, а так само підготовку до відправки (сюди входить упаковка, обробка, полірування та ін.). Разом з цим покупець має право оглянути, перевірити товар при отриманні у відділенні пошти (Нової пошти, Укрпошти) і переконатися у відповідності замовлення не залежно від типу оплати (безготівковий розрахунок, оплата на реквізити, Приват24, накладений платіж і тд), в разі якщо товар фактично не відповідає замовленому - покупець має право відмовитися від отримання товару - подальші дії залагоджує магазин (обмін товару або повернення коштів), або ж транспортна компанія-перевізник.

Для перевірки товару:

 • зверніться до оператора пошти з номером ттн для отримання замовлення і повідомте, що проведете огляд;
 • перевірте своє замовлення не залишаючи відділення пошти;
 • якщо товар повністю відповідає - Ви можете залишати пошту разом зі своєю покупкою.

Що робити якщо товар не відповідає замовленому? Якщо Ви виявили, що товар пошкоджений, має неповну комплектацію або ж Вам видали і зовсім не Ваше замовлення - зверніться до оператора пошти з проханням про заяву і заповніть "Акт огляду" вказавши в ньому всі нюанси, після чого - відмовляєтеся від отримання посилки і уточнюєте подальші дії у оператора.

Звертаємо Вашу увагу, що перевірка товару на відсутність шлюбу, дефектів, пошкоджень, повноту комплектації і загальне відповідність відбувається тільки при отриманні у відділенні пошти! Підбір розміру, фасону і виду товару все так само можлива за межами пошти. Якщо Ви отримали товар і покинули з ним відділення - тим самим Ви підтверджуєте повну відповідність товару замовленому, з магазину і перевізника знімається відповідальність за цілісності, відповідності товару, а так само його комплектації.

Гарантійні терміни товарів згідно з р.II ст.7 п.2 Закону України "Про захист прав споживачів":

30 днів з моменту продажу через інернет-магазин або ж з початку сезону (умова поширюється на повсякденну і модельну, жіночу, чоловічу та дитячу взуття, а так само на кожгалантерею - сумки, клатчі, ремені, рукавички);

60 днів з моменту продажу через інтернет-магазин на шкіряну чоловічу взуття з відповідною позначкою в описі до товару (см.отечественное виробництво).

Гарантійні умови відносяться до товарів, придбаних в нашому інтернет-магазині, з присвоєним номером замовлення. Товари, придбані з нашего складу, але - через інших продавців, інші сайти, будь-яким чином, поза магазином - не підлягають гарантійному обслуговуванню. Під час звернення щодо гарантії вказуєте номер замовлення, заяви без номера замовлення будуть відхилені. 

Гарантійні терміни служби (експлуатації) товару обчислюються з дня продажу через магазин або ж з моменту настання сезону (для взуття):

 • зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;
 • літній сезон з 15 травня по 15 вересня;
 • весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.

Термін служби товару - це календарний термін використання товару за його призначенням, протягом якого виробник (продавець) гарантує його безпеку і несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини. Термін служби товару дорівнює гарантійному строку, за його закінченню претензії щодо недоліків товару не приймаються. Якщо Ви придбали товар не в сезон, то гарантійний термін почнеться з моменту початку сезону, наприклад - куплені взимку босоніжки отримують гарантію з 15 травня, а не з дати купівлі - так ми захищаємо гарантійні умови своїх покупців.

Звертаємо Вашу увагу, що на товари з мінімальною націнкою - вартістю до 500 грн гарантія не поширюється. Ми надаємо Вам можливість придбати товари за зниженою ціною, не вкладаючи в цю суму гарантійні зобов'язання, ризик за які в даному випадку бере на себе покупець.

Товари не підлягають поверненню.

Товари належної якості, які відповідно до законодавства не підлягають поверненню / обміну і є у продажу в інтернет-магазині:

 • білизна натільна (в т.ч. бавовняне натільна білизна, футболки);
 • панчішно-шкарпеткові вироби;
 • товари в аерозольній упаковці;
 • ювелірні вироби.

Звертаємо увагу, що поверненню так само не підлягають товари під замовлення - індивідуальний пошив, індивідуальне замовлення розміру, моделі, певного товару під бажання покупця. Так само поверненню не підлягають товари, придбані оптом зі знижкою, куплені для подальшого перепродажу (реалізації) - оптові покупці і дропшипери в цьому випадку є стороною, що приймає повернення.

Дякую за Вашу увагу і хороших Вам покупок в інтернет-магазині Nanogu.com.ua!